Przejdź do treści strony

Zakład Opiekuńczo - Leczniczy SPZOZ

Biuletyn Informacji Publicznej

Odpowiedz na pytania do przetargu nieograniczonego na dostawę artykułów do utrzymania czystości

nowa podstrona, dodana 2010-11-30

W  postępowaniu przetargowym nr ZP 1/3/2010 na dostawę artykułów do utrzymania czystości dla  Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego s.p.z.o.z. w Głuchołazach wpłynęły zapytania do SIWZ.
Zamawiający udziela poniżej odpowiedzi zbiorczej na wszystkie zapytania.
 
Pytania do załącznika nr. 2
poz. 19 b
Czy zamawiający wyrazi zgodę na zaproponowanie worków zgodnych ze SIWZ konfekcjonowanych po 25szt w rolce po przeliczeniu ilości ?
 
 Odp. Zamawiający wyraża zgodę.
 
 poz. 22.
 
            Czy zamawiający wyrazi zgodę na zaoferowanie produktu zgodnego ze SIWZ konfekcjonowanego w opakowaniach 2kg po przeliczeniu ilości ?
 
Odp. Zamawiający wyraża zgodę. 
 
 poz. 30.
 
            Czy zamawiający wyrazi zgodę na zaoferowanie produktu zgodnego ze SIWZ konfekcjonowanego w opakowaniach 0,5kg po przeliczeniu ilości ?
 
Odp. Zamawiający wyraża zgodę.

 

Pytania do załącznika nr 3
 
poz. 4 (Incidin Liquid Spray)
Czy Zamawiający wyrazi zgodę na zaoferowanie preparatu równoważnego Mikrozid AF Liquid na bazie etanolu i 1-propanolu, przeznaczonego do szybkiej dezynfekcji małych powierzchni i miejsc trudnodostępnych, spektrum działania: B, F, MRSA, Tbc, Adeno, HBV, HIV, HCV, Rota, Vaccinia, Noro, Polio, PapovaSV40, pozytywna ocena IMiD oraz opinia z Kliniki Neonatologii, opakowanie 1L ze spryskiwaczem, z odpowiednim przeliczeniem ilości opakowań?
 
Odp. Zamawiający nie wyraża zgody.
 
 
poz. 5 (Incidin Liquid Spray)
Czy Zamawiający wyrazi zgodę na zaoferowanie preparatu równoważnego Mikrozid AF Liquid na bazie etanolu i 1-propanolu, przeznaczonego do szybkiej dezynfekcji małych powierzchni i miejsc trudnodostępnych, spektrum działania: B, F, MRSA, Tbc, Adeno, HBV, HIV, HCV, Rota, Vaccinia, Noro, Polio, PapovaSV40, pozytywna ocena IMiD oraz opinia z Kliniki Neonatologii, opakowanie 1L, z odpowiednim przeliczeniem ilości opakowań?
 
Odp. Zamawiający nie wyraża zgody.
 
poz. 6 (Skinsept Pur)
Czy Zamawiający wyrazi zgodę na zaoferowanie preparatu równoważnego Kodan Tinktur Forte Bezbarwny, w opakowaniach 1L? Preparat, który chcielibyśmy zaoferować na status produktu leczniczego, jest przeznaczony do odkażania i odtłuszczania skóry przed zabiegami operacyjnymi, cewnikowaniem żył, pobieraniem krwi oraz płynów ustrojowych, zastrzykami, punkcjami, biopsjami, opatrywaniem ran, zdejmowaniem szwów, autosteryleny, posiada szeroką skuteczność mikrobiologiczną potwierdzoną badaniami: B (łącznie z MRSA i Tbc), F, V (HIV, HBV, HCV, HSV, Vaccinia, Adeno, Rota, Papowa SV 40).
 
Odp. Zamawiający wyraża zgodę na zaoferowanie w/w produktu po przeliczeniu ilości do pełnych opakowań
 
 
poz. 7 (Skinsept Pur)
Czy Zamawiający wyrazi zgodę na zaoferowanie preparatu równoważnego Kodan Tinktur Forte Bezbarwny, w opakowaniach 0,25ml z atomizerem, z odpowiednim przeliczeniem ilości opakowań? Preparat, który chcielibyśmy zaoferować na status produktu leczniczego, jest przeznaczony do odkażania i odtłuszczania skóry przed zabiegami operacyjnymi, cewnikowaniem żył, pobieraniem krwi oraz płynów ustrojowych, zastrzykami, punkcjami, biopsjami, opatrywaniem ran, zdejmowaniem szwów, autosteryleny, posiada szeroką skuteczność mikrobiologiczną potwierdzoną badaniami: B (łącznie z MRSA i Tbc), F, V (HIV, HBV, HCV, HSV, Vaccinia, Adeno, Rota, Papowa SV 40).
 
Odp. Zamawiający wyraża zgodę na zaoferowanie w/w produktu po przeliczeniu ilości do pełnych opakowań
 
 
poz. 8 (Skinman Soft)
Czy Zamawiający wyrazi zgodę na zaoferowanie preparatu równoważnego Sensiva, preparatu leczniczego na bazie propanolu, alkoholu izopropylowego i kwasu mlekowego, przeznaczonego do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji skóry rąk, zawierającego substancje nawilżające i natłuszczające, zapobiegające wysuszeniu rąk i utrzymujące elastyczność skóry, skuteczność mikrobiologiczna potwierdzona badaniami: B (łącznie z Tbc), F, V (HIV, HBV, HCV, HSV, Vaccinia, Rota), efekt działania do 3 godzin, w opakowaniach 1L, z odpowiednim przeliczeniem ilości opakowań?
 
Odp. Zamawiający nie wyraża zgody.
 
poz. 9 (Skinman Soft)
Czy Zamawiający wyrazi zgodę na zaoferowanie preparatu równoważnego Sensiva, preparatu leczniczego na bazie propanolu, alkoholu izopropylowego i kwasu mlekowego, przeznaczonego do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji skóry rąk, zawierającego substancje nawilżające i natłuszczające, zapobiegające wysuszeniu rąk i utrzymujące elastyczność skóry, skuteczność mikrobiologiczna potwierdzona badaniami: B (łącznie z Tbc), F, V (HIV, HBV, HCV, HSV, Vaccinia, Rota), efekt działania do 3 godzin, w opakowaniach 500ml?
 
Odp. Zamawiający nie wyraża zgody.
 
Poz. 1, 10, 11
Czy Zamawiający wyrazi zgodę na wydzielenie powyższych pozycji do oddzielnego pakietu, co pozwoli na złożenie korzystnych ofert przez bezpośrednich przedstawicieli producentów, i w konsekwencji obniży wartość zamówienia?
 
Odp. Zamawiający nie wyraża zgody na wydzielenie pozycji do oddzielnego pakietu.
 
Pytanie ogólne
W razie wyrażenia zgody na inne wielkości opakowań prosimy o określenie ilości opakowań, które należy wycenić. Czy wycenić ułamkową ilość opakowań, czy zaokrąglać w górę, bądź zgodnie z zasadami matematyki (do 0,5 w dół, a powyżej 0,5 w górę)?
 

Odp. W pozycjach, w których zamawiający dopuścił zaoferowanie produktów w innych opakowaniach handlowych należy wycenić ilość opakowań zaokrągloną w górę do pełnych opakowań. 

 

Podmiot udostępniający: wpisz nazwę podmiotu
Informację wytworzył(a) lub za treść odpowiada: wpisz imię i nazwisko
Data wytworzenia: wpisz datę (rok-miesiąc-dzień)
Metryczka
 • wytworzono:
  01-12-2010
  przez: Tomasz Rudnicki
 • opublikowano:
  01-12-2010 10:42
  przez: Tomasz Rudnicki
 • podmiot udostępniający:
  Zakład Opiekuńczo - Leczniczy s.p.z.o.z. w Głuchołazach
  odwiedzin: 489
Dane jednostki:

Zakład Opiekuńczo - Leczniczy SPZOZ
48-340 Głuchołazy
ul. Parkowa 9
NIP: 753-19-74-827 REGON: 010649626
Numer konta: BZ WBK S.A. 08 1090 2167 0000 0005 6200 0041

Dane kontaktowe:

tel.: 77 439 17 43
fax: 77 439 17 43
e-mail: zol-gl@wp.pl
strona www: